2018 dekorasyon renkleri

2018’e yaklaştıkça yılın trend renkleri de belli olmaya başladı. Özellikle renk uyumunun önemli olduğu ev dekorasyonunda trend renkler yakalamak oldukça önemli. Dekorasyon içinde kullandığınız renklerle daha canlı, ferah ve oldukça şık bir dekorasyona ve renk uyumuna sahip olabilirsiniz. Kıyafetlerde, arabalarda nasıl ki yeni modeller ve yeni trendlere ulaşılıyorsa emin olun ki 2018 yılında da dekorasyonda yeni trendler ortaya çıkacaktır.

2018 mutfak dekorasyonu renkleri

Özellikle hanımların mabedi olan mutfaklar da yapılan dekorasyon ince elenip sık dokuluyor. Renk uyumunun önemli olduğu dekorasyonda özellikle mutfakta yapılan farklı renk kullanımları mutfağınızı daha çok öne çıkarabilir. Genellikle pastel tonların daha da ağırlıklı olacağı renkli mutfak dolabı modelleriyle country ya da modern mutfak dolapları ile tamanlanacaktır. Tabii mutfakta buhar, yağ ya da sıçrayan yemek kalıntılarının olmasını varsayarsak boyaları seçerken özellikle malzemesine de özen göstermesi gerekmektedir. Tabii mutfakta fayans olması özellikle temizlik açısından da daha mantıklıdır.

2017 dekorasyon trend renkleri

 

2018 yılı pastel tonların yılı olacak. Mobilya seçerken artık geçmişte kalan kahverengi ve koyu renkler çok kullanılmayacak. Bunun yerine daha renkli daha iç açıcı renkler olan yeşil, mavi, bordo gibi renkler daha çok kullanılacaktır. Rengarenk evleri daha sık göreceğimiz 2018 yılında model olarak da modern mobilyalar daha çok ön plana çıkacaktır. Özellikle ceviz mobilya modellerinin kullanılacağı 2018 dekorasyonunda sizin de ilk tercihiniz eminiz ki modern mobilyalar olacaktır.

2018 dekorasyon renkleri

Evdekorasyondunyasi.com

2018 dekorasyon modelleri
2018 dekorasyon modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.