2017 Salon dekorasyon modelleri

Zamanımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz salonların dekorasyonu oldukça önemlidir. Gelen misafirlerimizide salonlarımızda ağırlarız. Misafirlerimizin konforu ve beğenmesini herkes ister. 2017 salon dekorasyonunda bir çok detay vardır. Bunların hepsinin birleşmesiyle eşsiz bir görünüm elde edilir. Salonda seçilen aksesuardan mobilyaya halıdan duvar kağıtlarına hepsi önemli birer detaydır.

2017 yılında salon dekorasyonunda avangart tarz biraz daha az tercih edilecek. Salonlarda country tarzı ve modern salon dekorasyonu tercih edilecek. Salon dekorasyonunda ise pastel tonlar ve ahşap ağaçlar kullanılacak.

Salon İçin Halı Seçimi

Halılar ev dekorasyonunda tamamlayıcı objedir.Salonun odak noktası olan halıların perde ile uyumu önemlidir. Halı seçiminde boyutta önemlidir, zeminde kaybolan yada büyük gelen bir halı seçmemek gerek. 2017 halı modellerinde nötr renkte halılar ön plana çıkıyor.Salon dekorasyonunda zeminler açık renkte parkeler kullanılırsa halı daha fazla ön plana çıkar.

Salon için Avize Seçimi

Aydınlatmanın önemini anlatmaya gerek yok. Gözleri yormayan zarif bir aydınlatma salon için idealdir. 2017 aydınlatma modellerinde sarkıt avize modelleri salonunuza çok yakışacak.

Salon mobilya seçiminde ise artık yemek odası takımları yerini duvar ünitesi ve yemek masasına bırakıyor. Birde koltuk takımının arasında orta sehpa ile çok şık bir salona kavuşabilirsiniz. Salon dekorasyonu yaparken salonunuzun büyüklüğüde önemlidir. Küçük ise koltuk takımı seçimde L köşe koltuk seçmeniz salonunuzu büyük gösterecektir.

 

2017 Salon Perde Modelleri

Salon perdesi seçerken bir çok detay vardır. Ev dekorasyonuna göre bir perde modeli seçmelisiniz. Yine halı perde uyumuna dikkat etmelisiniz. 2017 salon perde modellerinde genellikle fon perde ve zebra perde modelleri kullanılıyor.

 

Sizler için 2017 salon dekorasyon önerilerinden oluşan galeri hazırladık üzerine tıklayarak geçebilirsiniz.

 

salon dekorasyonu
salon dekorasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.